Online magazin Žurnal

Impressum

Urednici

Selvedin Avdić  (asefke@hotmail.com)
Eldin Karić (eldin@zurnal.info)

Novinari

Amarildo Gutić (amarildo@zurnal.info)
Branka Mrkić-Radević (branka@zurnal.info)
Ljiljana Kovačević (ljiljana@zurnal.info)
Azra Omerović  (azra@zurnal.info)
Žana Gauk (zana.gauk@gmail.com)
Dino Cviko (dino@zurnal.info)

Stalna saradnja

Marko Tomaš (marko@zurnal.info)
Andrej Nikolaidis (redakcija@zurnal.info)
Semezdin Mehmedinović (redakcija@zurnal.info)
Đoko Ninković (redakcija@zurnal.info)
Almin Zrno  (redakcija@zurnal.info)
Amer Tikveša (redakcija@zurnal.info)
Mehmed Begić (redakcija@zurnal.info)
Slobodan Golubović (slobodan.golubovic90@gmail.com)
Mirna Stanković Luković (mirna.stankovic@gmail.com)
Tatjana Udovičić (tatjana.m.udovicic@gmail.com)

Fotograf

Adi Kebo  (adi@zurnal.info)

Marketing

Vildana Hedo (vildana@zurnal.info)

ISSN: 2303-4971

Online magazin Žurnal je prvi i za sada jedini internet mediji u Bosni i Hercegovini kojem je dodijeljen Međunarodni standardni broj serijske publikacije.

Online magazin Žurnal je projekat udruženja

"Centar za razvoj medija i analize"

Radićeva 2
71000, Sarajevo
Bosna i Hercegovina

Telefon: + 387 33 26 35 46

Fax: + 387 33 26 35 46


Redakcija:

Telefon: + 387 33 26 35 45

Fax: + 387 33 26 35 46


Web: www.zurnal.info

E-mail: redakcija@zurnal.info

 

Kako preuzeti tekstove Žurnala


Ukoliko nije drugačije naznačeno, možete prenositi naše članke i fotografije besplatno i bez prethodne dozvole Žurnala.

Dozvoljeno je prenositi sadržaj sa Žurnala bez odobrenja izdavača. Svi tekstovi i fotografije potpisani kao autorski rad novinara i fotografa Žurnala dostupni su za prenošenje bez prethodne saglasnosti Žurnala uz obavezno navođenje izvora teksta i fotografija.

Obratite pažnju na sljedeće:

  • Nije dozvoljeno mijenjanje sadržaja naših članaka i fotografija.
  • Ukoliko priču prenosite na online mediju, molimo vas da postavite link sa kojeg je materijal preuzet.
  • Preneseni sadržaj mora biti potpisan, članci i fotografije na sljedeći način: "Ime autora, zurnal.info".